Vandaag staan op het blog op de Marianne Design website de nieuwe Craftables 'Stamp layout square' en 'Stamp layout - A6' in de spotlight. Ook ik ben met een van deze leuke mallen aan de slag gegaan en heb deze toffe beer op schaatsen tussen de dennenbomen over de stamps geplakt.
Ben je benieuwd wat de andere dames van het DT hebben gemaakt? Kijk dan snel op het blog op de Marianne Design website, zie: https://mariannedesign.nl/blog/spotlight-stamp-layouts
Materialen Marianne Design:
Craftables: CR1602 (Pine trees by Marleen), CR1660 (Fijne Feestdagen vierkant by Marleen - sneeuwvlokjes), CR1739 (Stamp layout - A6), CR1742 (Snow landscapes)
Clear stamps: CS1198 (Lieve kerstgroet)
Cardstock: PK9224 (Christmas Elegance)
Paper pad: PK9223 (Christmas Elegance)
Papers: CA3166 (Pearl paper - White), CA3181 (Snow paper)
Die-cuts: VK9651 (Cute Animals)
Enamel dots: PL4543 (Petrol)
Pearls: CA3201 (Snow)
Rhinestones: CA3157 (Light blue)

Super leuke kaart Marleen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-Jeanne
wat een mooi kaartje met het leuke winterse tafereeltje
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Dat is weer een leukerd.
BeantwoordenVerwijderenPrachtig kaartje en erg leuk hoe 2 deeltjes in een andere kleur wat scheef geplakt zijn, love it.
BeantwoordenVerwijderen