Buttons/pagina's

    

zondag 26 oktober 2025

KreaDoe en Kerstsok

Gisteren hebben was ik de hele dag te vinden op de KreaDoe bij Moeders Hobbyshop. Daar heb ik een onwijs leuke en gezellige dag gehad. Veel aardige en enthousiaste mensen ontmoet en genoten van de vele lieve reacties op mijn werkstukken. Aan iedereen die langs is geweest en uiteraard aan het fantastische team van Moeders Hobbyshop; heel hartelijke bedankt.

Een van de werkstukken die ik bij mij had was deze leuke kerstsok met notenkraker. Want een notenkraker werd vroeger al vaak cadeau gedaan bij het vieren van de feestdagen. Hij past dus uitstekend bij de kerstsok!

Marianne Design materialen ‘Kerst groetjes’:
Collectables: COL1578 (Nutcrackers by Marleen)
Craftables: CR1478 (Poinsettia by Marleen), CR1667 (Sticker circles)
Creatables: LR0783 (Presents XL), LR0769 (Berry branche), LR0914 (Holly sprigs)
Craft stencil: PS8103 (Stocking by Marleen)
Papers: CA3166 (Pearl paper - White), CA3171 (Metallic paper - Gold), CA3181 (Snow paper)
Enamel dots: PL4523 (Gold Glitter)
Pearls: CA3201 (Snow)
Rhine stones: CA3156 (Light pink)
Sparkling dots: PL4541 (Fire)
Stickers: CA3194 (Kerstgroetjes by Marleen)


3 opmerkingen:

  1. Prachtige kerst sok Marleen!
    Wat een leuke foto van jullie groepje!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hi Marleen, leuke foto’s van KreaDoe. Ik was er ook graag geweest, maar ging helaas niet, misschien zie ik je een andere keer. De Kerstsok met de Notenkraker is Fantastisch! Ik heb de mal ook al thuis, dus ik ga gauw ook zoiets proberen. Bedankt voor de inspiratie en ook voor de How to…..(altijd een fijne ondersteuning) Lieve groetjes, Eva.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Prachtige kerstkaart Marleen met de notenkraker.
    Gezellig drukte op de beurs.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen

Gezellig dat je mijn blog bezoekt.
Berichtjes vind ik ontzettend leuk, dus laat er gerust een achter.
Ik lees ze allemaal met heel veel plezier!

Bedankt en lieve groetjes, Marleen